Virtual expo

Odkaz Exposale

Tato služba nabízí moderní doplněk k tradičním showroomům. Představte si to takto: jdete na výstavu a vystavovatel má jen omezenou plochu pro vystavení všech svých produktů. Zde může nastat omezení, pokud má firma větší exponáty jako traktory, bagry, generátory atd., které je těžké fyzicky vystavit. Pro takové případy přichází vhodně na řadu naše virtuální platforma.

Díky Virtual Expo můžete vytvořit svůj vlastní digitální prostor, kde můžete prezentovat své produkty a služby zákazníkům. Nabízí velkou flexibilitu v designu - ať už chcete mít virtuální stánek, showroom, výrobní závod nebo jakékoli jiné prostředí, které nejlépe reprezentuje vaši značku. Samozřejmě můžete využívat stávající marketingové materiály nebo nechat vytvořit nové speciálně pro tuto platformu.

Výstavní expozice - Exposale

Výstavní expozice - Exposale

Virtual Expo je vhodným doplňkem ke klasickým výstavám, které zůstávají tradičním místem osobního setkání výrobců, klientů a odborníků z daného oboru. Hlavní výhodou je, že toto virtuální prostředí je atraktivní a interaktivní. Není omezeno geograficky ani časově, takže můžete být v kontaktu se svými zákazníky, obchodními zástupci a zaměstnanci kdykoli a kdekoli.

Exposale

Od návrhu
až po realizaci

Exposale

Garance
dodržení termínu

Exposale

Více než
30 let s vámi

Exposale

Individuální
přístup

Společnost Exposale – CZ je přímým dodavatelem výstavních a veletržních stánků s vlastní truhlárnou,
zámečnickou dílnou a nechybí nám ani dostatečné skladové prostory
.

Naše firma je členem

  • IFES – Internationa Federation of Exhibition and Event Services
  • AVF – Asociace výstavářských firem
Jsme držiteli certifikátu ISO 9001: 2015.