Výstavní expozice

Naše realizace
neznají hranic

Návrhy a realizace výstavních expozic

Naše služby jsou synonymem pro kvalitu, 100% nasazení, inovaci a profesionalitu. Řekněte nám své představy a my je proměníme ve skutečnost, která vás okouzlí a osloví každého návštěvníka!  

Srdcem společnosti Exposale je tým nadaných profesionálů, který dává život unikátním výstavním expozicím po celém světě již 30 let. Díky našemu týmu, technicky a produkčně zajistíme projekty jakéhokoli rozsahu a složitosti, přičemž vždy klademe důraz na individuální potřeby a přání klienta.  

Naší specializací jsou kompletní realizace výstavních expozic tzv. na klíč.  Za našimi realizacemi stojí vždy originální nápad, který je tím nejcennějším, co na počátku spolupráce můžeme našemu klientovi nabídnout. Postavit veletržní stánek zvládne s trochou šikovnosti i truhlář „odnaproti“. Avšak vymyslet a navrhnout úspěšnou veletržní expozici, ve které se zohlední klientovi požadavky a vhodně se propojí s kreativním nápadem i nezbytnými veletržními a psychologickými zákonitostmi, to už vyžaduje odborné firemní know how.  

Výstavní expozice - Exposale

Jak probíhá spolupráce

Na počátku každé naší spolupráce je grafický návrh – vizualizace veletržní expozice ve 3D zobrazení. Klient díky grafickému návrhu získá plastickou představu o výsledné realizaci, navíc si může návrh v klidu prohlédnout a připomínkovat. Teprve ve chvíli, kdy je klient plně spokojen a srozuměn s návrhem, se můžeme pustit do produkce přípravy, pečlivou výrobu, montáž a následnou demontáž, až po úschovu v našich skladech pro další realizaci.  

Jak již bylo zmíněno naší výhodou je vlastní výrobní a skladový areál, což nám umožňuje plně vyhovět všem požadavkům. Součástí výrobních kapacit je velká a moderně zařízená truhlárna, zámečnická dílna, rozsáhlý sklad nábytku atd.  


Naše realizace neznají hranic

V Čechách a po Evropě výstavní expozice standardně realizujeme vlastními silami a díky tomu se můžeme pyšnit důkladnou znalostí všech hlavních výstavišť Evropy. Na ostatních světadílech využíváme naše dlouholeté a prověřené partnery. Je naprostou samozřejmostí, že v místě realizace je vždy náš zkušený produkční pracovník, který celou zakázku vede a je Vám k plně dispozici.  


Druhy expozic a jejich uplatnění

Cílem veletržních expozic je zaujmout a „přitáhnout“ návštěvníka 


Výstavní expozice - Exposale

Pod střechou nebo venku?

Vnitřní expozice nabízí kontrolované prostředí, precizní osvětlení a klid pro detailní prezentaci vašeho produktu.  

Venkovní expozice zase přináší dynamiku přirozeného světla, větší flexibilitu v rozměrech a možnost prezentovat větší exponáty.  

Zatímco vnitřní expozice se může honosit rafinovaným designem, venkovní osloví svou velikostí a neomezenými možnostmi.  Záleží pouze na vás, jaký příběh chcete svým klientům vyprávět.  

Výstavní expozice - Exposale

Přízemní nebo patrová?

Tyto druhy expozice se řídí převážně potřebami a preferencemi našich klientů. Patrová expozice je ideální pro ty, kteří hledají více prostoru pro jednací místnosti, rozsáhlé zázemí pro expozici či dokonce pro kavárnu nebo bar. Díky naší certifikované konstrukci je možné postavit patro o rozloze až 500 m². Toto řešení umožňuje maximalizovat hodnotu investice do výstavních prostor a zároveň působit výrazným a profesionálním dojmem na návštěvníky výstav.  

Přízemní expozice na druhou stranu nabízí přístupnost a kompaktnost.  

Výstavní expozice - Exposale

Atypická nebo systémová?

Atypická veletržní expozice je vyrobena přímo v našich dílnách, kde spojujeme truhlářské a zámečnické práce s umem elektrikářů a kreativním zpracováním od našich grafiků. Jsou to expozice s interiéry šité na míru – od unikátních jednacích místností po stylové bary, vše doplněné kvalitní klimatizací, aby byl váš prostor co nejpohodlnější a nejpřitažlivější.  

Naším cílem je vytvořit vizuální zážitek, který zvýrazní váš brand a zaujme vaše potenciální klienty. 

Na druhou stranu, systémová expozice osvědčeným systémem ISOGON nabízí pevnost, jednoduchost a možnost vytvoření kreativních tvarů. Je to spojení ekonomiky s vysokou estetikou, což vytváří ideální platformu pro prezentaci vašeho brandu.  

Výstavní expozice - Exposale

Malá nebo velká?

Malá expozice je soustředěná a efektivní, ideální pro cílenou prezentaci specifického produktu. Přestože má omezený prostor, správný design ji může proměnit v silný, poutavý prvek. Velká expozice naopak nabízí prostor pro prezentaci širokého portfolia a umožňuje vytvářet různé zóny pro interakci s návštěvníky. Její vizuálně impozantní charakter je vhodný pro dominantní značky na veletrhu. Volba mezi nimi by měla reflektovat specifické potřeby a cíle vaší značky.  

Výstavní expozice - Exposale

Kongresová řešení

V oblasti kongresového marketingu představují stánky vynikající nástroj pro efektivní komunikaci s potenciálními klienty či partnery. Cílem je přilákat návštěvníky, navázat kontakty a propagovat značku.  

Přemýšlíte, která expozice by pro Vás byla ta pravá? Kontaktujte nás a my Vám rádi s výběrem poradíme.
Exposale

Od návrhu
až po realizaci

Exposale

Garance
dodržení termínu

Exposale

Více než
30 let s vámi

Exposale

Individuální
přístup

Společnost Exposale – CZ je přímým dodavatelem výstavních a veletržních stánků s vlastní truhlárnou,
zámečnickou dílnou a nechybí nám ani dostatečné skladové prostory
.

Naše firma je členem

  • IFES – Internationa Federation of Exhibition and Event Services
  • AVF – Asociace výstavářských firem
Jsme držiteli certifikátu ISO 9001: 2015.