Výstavba modulárních domů

Odkaz Exposale

V naší firmě nevěříme v běžné domy - věříme v domovy, které jsou tak jedinečné jako vy. Představte si domov, který se staví na vašich snech a potřebách, kde každý modul a každý detail má své pevné místo ve vašem životě.

Naše modulární domy nejsou jen stavby; jsou to živé prostory plné flexibility a elegance. S naším týmem designérů a odborníků na výstavbu vám přinášíme možnost vytvořit si domov, který respektuje vaši jedinečnost a přizpůsobuje se vašim životním změnám.

Přinášíme vám nejen střechu nad hlavou, ale i místo, kde se rodí příběhy, kde nacházíte klid a pohodu. Vaše budoucnost začíná tady, s našimi modulárními domy, které kombinují moderní design, energetickou efektivitu a osobní dotek.

Výstavní expozice - Exposale

Výstavní expozice - Exposale

Naše cesta začala v dynamickém světě veletrhů a výstavních expozic. Přišel rok 2020, a s ním rozhodnutí rozšířit naše portfolio o výrobu modulárních domů - krok, který znamenal zásadní obrat v naší historii. V roce 2021 jsme představili naše první modulární domy, ve kterých jsme spojili téměř tři dekády zkušeností s inovativním designem a kvalitní výstavbou.

Rok 2023 přinesl další významný milník - otevření našich prodejních kanceláří v Praze, Brně a Poděbradech, čímž jsme potvrdili naši pozici lídrů v oblasti výroby modulárních domů. Naším symbolem růstu a inovace je náš výrobní areál v Úmyslovicích u Poděbrad.

Věříme ve výrobu domů, které jsou plné života a adaptability. Každý z našich domů je navržen tak, aby odrážel jedinečnost a měnící se potřeby našich klientů. Jsme zavázáni k vytváření prostorů, které nejsou jen místem k bydlení, ale místem, kde se rodí příběhy.

Udělejte krok k vašemu novému domovu na www.mo-do.cz, tam kde začíná nový život.


Exposale

Od návrhu
až po realizaci

Exposale

Garance
dodržení termínu

Exposale

Více než
30 let s vámi

Exposale

Individuální
přístup

Společnost Exposale – CZ je přímým dodavatelem výstavních a veletržních stánků s vlastní truhlárnou,
zámečnickou dílnou a nechybí nám ani dostatečné skladové prostory
.

Naše firma je členem

  • IFES – Internationa Federation of Exhibition and Event Services
  • AVF – Asociace výstavářských firem
Jsme držiteli certifikátu ISO 9001: 2015.