Historie firmy

Psal se rok 1993, když do dynamicky se rozvíjejícího světa výstavnictví vstoupila zcela nová společnost jménem Exposale. Krédem této rodinné firmy je od samého počátku maximální důraz na kvalitu odvedené páce, pečlivé dodržování všech domluvených termínů a především individuální přístup ke každému klientovi. Nastolená firemní filozofie se v každodenní praxi záhy osvědčila a funguje dodnes.

Od konzultace k realizaci

Letitá znalost veletržního, výstavního a kongresového prostředí nám i našim klientům otevírá stále nové a nové možnosti. Už to nejsou jen veletrhy, kongresy nebo výstavy, které v Exposale realizujeme, ale navíc komplexně zajišťujeme firemní dny, zapůjčujeme svým klientům mobiliář podle konkrétních požadavků, nabízíme i prezentační systémy nebo prezentační techniku.

Jedním z největších benefitů našeho pracovního týmu bezesporu je, že klientům poskytuje neocenitelnou konzultační činnost. Poradí jak a kam jít na veletrh, zprostředkují vhodné dotační programy, upozorní na případná rizika nebo naopak na nabízené možnosti.

Profesionální členství a ISO

Naší hlavní činností však po celou dobu historie firmy zůstává realizace výstavních expozic či výstavních stánků, a to na kterémkoliv tuzemském i evropském veletrhu či výstavě. Jsme členy Asociace výstavářských firem IFES. A v roce 2013 jsme podstoupili a úspěšně obhájili recertifikační audit na ISO 9001:2008 v oboru Vše pro výstavy a kongresy – návrh, výroba, realizace a technický servis.

Díky pravidelnému odbornému proškolování našeho pracovního týmu se držíme stále na špičce ve svém oboru. Cílem profesního vzdělávání našich zaměstnanců jsou především nové a neotřelé trendy ve veletržním designu. Současně se soustředíme i na využívání specifických IT technologií, které se neustále vyvíjí a je tedy nutné průběžně sledovat novinky na trhu, abychom svým klientům mohli poskytnout ty nejlepší veletržní realizace. Odborná školení a profesní růst našich zaměstnanců i spolupracovníků zajišťujeme díky čerpání dotací z operačních programů.

Evropa a okolní svět

V rámci svých pracovních cest jsme projeli celou Evropu od Ruska, přes Ukrajinu, Rumunsko i Polsko směrem na západ, nechybělo samozřejmě ani Řecko, Slovinsko nebo severské Švédsko. V posledních letech jsme dokonce pracovně zamířili i do vzdálenějších destinací jako je USA, Kuvajt, Čína nebo Singapur.

Kde nás najdete

Sídlem naší společnosti se stal rozsáhlý multifunkční areál v Šestajovicích u Prahy.  V průběhu let jsme zde vybudovali vlastní zámečnickou i truhlářskou dílnu, dostatečné skladové a manipulační prostory. Nechybí samozřejmě dostatečné kancelářské zázemí, vlastní grafické studio a showroom.

Exposale


Nezávazná konzultace, dotazy

V případě dotazů nebo zájmu o nezávaznou konzultaci nás neváhejte kontaktovat na telefonním
čísle: +420 277 278 411 nebo pomocí níže uvedeného kontaktního formuláře.

Security code
 

Jak na
veletrh

 

Fotogalerie
realizací

 

Záruka
kvality

 

Vyjádření
klientů

 

Nezávazná
konzultace