Studio Living: Přední Partner pro Designová Studia, Stavební Firmy a Developery''

Odkaz Exposale

Studio Living spojuje vášeň pro estetiku s profesionalitou, zručností a nejnovějšími inovacemi v technologii. Otevíráme svět nových možností pro komerční prostory, B2B projekty a atypické projekty.

V době, kdy se svět potýkal s nejistotou a změnami, jsme se jako odpověď na výzvy, které přinesl covid rozhodli vstoupit na trh atypické nábytkové výroby s projektem Studio Living. V rámci společnosti EXPOsale jsme se rozhodli v roce 2022 divizi Studio Living zcela osamostatnit.

Jsme přesvědčeni, že díky tomuto kroku budeme schopni lépe reagovat na potřeby našich zákazníků. Osamostatnění divize Studio Living je důležitým milníkem v naší společnosti a těšíme se na budoucí úspěchy, které společně dosáhneme.

Výstavní expozice - Exposale

Výstavní expozice - Exposale

Specializujeme se převážně na výrobu špičkových interiérů a nábytku. Jsme hrdým partnerem pro designová studia, stavební firmy a developery, kteří hledají dokonalost a jedinečnost pro své projekty. Naše řemeslná preciznost a inovační přístup zaručují, že každý kus našeho nábytku a každý interiérový prvek přináší nejen krásu, ale i funkčnost. Společně vytváříme prostředí, která vypráví příběh a reflektuje jedinečnou identitu každého klienta.

Jednou z našich klíčových specializací je CNC obrábění. Tato moderní metoda kombinuje digitální design s precizním obráběním, což nám umožňuje vytvářet složité a jedinečné kusy nábytku a dekorací s naprostou přesností. Naše poslání je nabízet klientům to nejlepší a to nejen inovativní technologie, ale především osobní přístup.


Rozumíme výzvám, kterým čelí truhláři a designová studia, a nabízíme řadu služeb navržených pro podporu jejich úspěchu. Ať už potřebujete podporu v CNC obrábění nebo konzultace ohledně designu, jsme zde, abychom vám poskytli komplexní řešení.

Zarezervujte si konzultaci a pojďme společně začít na cestě k novému, inspirativnímu domovu. Vaše spokojenost je naší prioritou. Více na webu www.studio-living.cz

Výstavní expozice - Exposale

Exposale

Od návrhu
až po realizaci

Exposale

Garance
dodržení termínu

Exposale

Více než
30 let s vámi

Exposale

Individuální
přístup

Společnost Exposale – CZ je přímým dodavatelem výstavních a veletržních stánků s vlastní truhlárnou,
zámečnickou dílnou a nechybí nám ani dostatečné skladové prostory
.

Naše firma je členem

  • IFES – Internationa Federation of Exhibition and Event Services
  • AVF – Asociace výstavářských firem
Jsme držiteli certifikátu ISO 9001: 2015.