Atypické výstavní expozice

Výstavní expozice - Exposale

Každá atypická veletržní či výstavní expozice pro nás vždy znamená výzvu. Trendem minulých let byla stavba rozlehlých a většinou i poněkud těžkopádných expozic, které sice bezezbytku vypovídaly o finančních možnostech zadavatele, nicméně jen velmi těžko splňovaly nároky moderních a návštěvnicky vyhledávaných prezentací.

Trendem posledních let je stavět veletržní expozice kreativně, vzdušně a zaujmout především nápadem a elegancí, která by zároveň v maximální možné míře korespondovala se zaměřením klienta a jeho komunikačním sdělením. Preferujeme originální nápad, moderní technologie a využití kvalitních materiálů, které sami o sobě dávají tušit prestiž vystavovatele daleko lépe, než „pouhé“ mohutné stavby. Ze svých bohatých zkušeností víme, že vtip a nápaditost osloví návštěvníka daleko lépe, než chladná rozlehlá expozice, kam se lidé obávají vstoupit a cítí se v ní ztraceni. A o to nám jde na veletrhu především – zaujmout, oslovit a přilákat ty správné lidi k vašemu jednacímu stolu, jen tak může být vaše veletržní expozice a potažmo i váš byznys úspěšný.

Naší největší snahou však je uchopit vymezený prostor v naprostém souladu s klientovým přáním a k jeho naprosté spokojenosti.

Exposale

Od návrhu
až po realizaci

Exposale

Garance
dodržení termínu

Exposale

Více než
30 let s vámi

Exposale

Individuální
přístup

Společnost Exposale – CZ je přímým dodavatelem výstavních a veletržních stánků s vlastní truhlárnou,
zámečnickou dílnou a nechybí nám ani dostatečné skladové prostory
.

Naše firma je členem

  • IFES – Internationa Federation of Exhibition and Event Services
  • AVF – Asociace výstavářských firem
Jsme držiteli certifikátu ISO 9001: 2015.