• warning: getimagesize(https://www.exposale.cz/files/imagecache/taxonomy_image/https://www.exposale.cz/files/category_pictures/2003-vitrina-vysoka.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/web98/htdocs/themes/exposale/template.php on line 245.
  • warning: getimagesize(https://www.exposale.cz/files/imagecache/taxonomy_image/https://www.exposale.cz/files/category_pictures/3020-kreslo-niko.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/web98/htdocs/themes/exposale/template.php on line 245.
  • warning: getimagesize(https://www.exposale.cz/files/imagecache/taxonomy_image/https://www.exposale.cz/files/category_pictures/5051-vybojka-150-w.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/web98/htdocs/themes/exposale/template.php on line 245.
  • warning: getimagesize(https://www.exposale.cz/files/imagecache/taxonomy_image/https://www.exposale.cz/files/category_pictures/7501-stojan-na-tv.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/web98/htdocs/themes/exposale/template.php on line 245.
  • warning: getimagesize(https://www.exposale.cz/files/imagecache/taxonomy_image/https://www.exposale.cz/files/category_pictures/6065-expresso.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/web98/htdocs/themes/exposale/template.php on line 245.

Zapůjčení nábytku

zapůjčení a pronájem, půjčovna nábytku pro veletrhy, výstavy, kongresy, společenské a firemní akce

Nabízíme pronájem a zapůjčení nábytku ve vybraném stylu, a to nejen pro účely veletrhu, výstavy či kongresu, ale i na jiné společenské, propagační či kulturní akce. Nábytek si lze zapůjčit v několika různých kategoriích - od nejluxusnějšího až po standardní a samozřejmě i v několika barevných odstínech. Vybraný mobiliář dopravíme až na místo, nainstalujeme a po akci opět odvezeme.

zobrazit celý text


Nezávazná konzultace, dotazy

V případě dotazů nebo zájmu o nezávaznou konzultaci nás neváhejte kontaktovat na telefonním
čísle: +420 277 278 411 nebo pomocí níže uvedeného kontaktního formuláře.

Security code
 

Jak na
veletrh

 

Fotogalerie
realizací

 

Záruka
kvality

 

Vyjádření
klientů

 

Nezávazná
konzultace