Firemní dny a eventy

firemní dny pro malé i velké společnosti, outdoorové a tématické firemní akce, eventy, dny otevřených dveří

Firemní dny s oblibou pořádají pro své zaměstnance malé i velké společnosti s vysokou firemní kulturou. Pořádání firemních akcí je zajímavou společenskou příležitostí k vzájemnému setkání, vzdělávání i odpočinku. Na těchto vnitrofiremních eventech nachází jejich účastníci novou pracovní motivaci, jiní rozvíjejí a prohlubují svůj Work-Life-Balance a všichni dohromady samozřejmě využívají jedinečnou možnost více poznat své pracovní kolegy.

Firemní dny mohou mít různé zaměření a nemusí se jednat jen o akce pro zaměstnance firem. Oblíbené jsou také dny otevřených dveří přímo ve firmě či Open Day mimo firemní areál, kterými se firma představí široké veřejnosti, ukáže své produktové portfolio nebo seznámí zájemce s výrobními postupy v oboru svého podnikání. Námi pořádané firemní dny nebo jiné eventy mohou vypadat například takto…

Nabídka firemních dnů pro zaměstnance:

  • Outdoorové firemní akce jsou velmi oblíbené a v některých firmách jsou nedílnou součástí běžné firemní kultury. Obvykle prověří nejen fyzickou kondici jednotlivců, ale především je naučí pracovat jako sehraný tým. S oblibou připravujeme eventy s osvědčenými odbornými instruktory, kteří se díky svým bohatým zkušenostem postarají nejen o vlastní náplň firemního dne, ale především o bezpečnost všech účastníků. Dopodrobna jim vysvětlí, jak danou aktivitu provádět tak, aby se nezranili a den si maximálně užili.    
  • Tematické firemní akce - není nutné, aby se firemní den odehrával jen jako outdoorová záležitost. Naopak! Pro všechny zúčastněné bude daleko větším zážitkem, pokud prožijí tematickou firemní akci. Kdo by nechtěl zažít nezapomenutelný den ve stylu filmových hvězd, jet na poznávací zájezd s fingovaným přepadením, nebo se aspoň chvíli cítit jako postava z filmu Star Trek, případně skolit kance a přemýšlet, zda si ho dá se zelím nebo se šípkovou? I takto mohou vypadat námi navržené firemní dny.

Nabídka ostatních eventů:

  • Představení firmy veřejnosti – představte svoji společnost široké veřejnosti za pomocí tzv. Open Day nebo během dne otevřených dveří. Ukažte světu to, co doposud mohli vidět jen vaši zaměstnanci! Možná budete sami překvapeni, kolik pozitivních reakcí sklidíte a jak moc vám to pomůže v komunikaci s místními obyvateli. Pro každou firmu je přijetí místními lidmi velmi důležité a dobré zázemí i příjemná atmosféra vytváří pozitivní klima pro nerušenou práci vašich zaměstnanců.
  • Roadshow – pokud potřebujete představit své služby nebo produkty i mimo město, ve kterém působíte nebo máte prodejní prostory, pak určitě vyražte na speciální putovní event - roadshow. Pokud totiž nejdou vaši zákazníci za vámi, nezbývá, než abyste šli vy za nimi. Dokud se o vás dostatečně neví, nedokážete ani nic prodat.

Pokud máte speciální požadavek na vámi pořádané firemní dny a akce, či chcete uspořádat jiné zajímavé eventy, nezávazně nás poptejte.  Akce pro firmy zajišťujeme na klíč, postaráme se o organizaci dne, program na vybrané téma, personální zabezpečení, catering i hlídací koutek pro děti. Díky nám si užijete svůj firemní den bez jakýchkoliv starostí.

  • Firemní dny a akce
  •  
  • Firemní dny a akce
  •  
  • Firemní dny a akce
  •  

Nezávazná konzultace, dotazy

V případě dotazů nebo zájmu o nezávaznou konzultaci nás neváhejte kontaktovat na telefonním
čísle: +420 777 55 99 33 nebo pomocí níže uvedeného kontaktního formuláře.

Security code
 

Jak na
veletrh

 

Fotogalerie
realizací

 

Záruka
kvality

 

Vyjádření
klientů

 

Nezávazná
konzultace